Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.
OLIMP OLIMP

Olimp R-WEILER® Focus Cranberry - 300 g

Zobraziť recenzie >>   Skladom
Pridať k obľubeným
Olimp R-WEILER® Focus Cranberry - 300 g
Nakúpte nad 50,00  € a máte DOPRAVU ZDARMA!
41,00  €
Informácie o produkte

Olimp R-WEILER® Focus Cranberry - 300 g

 

Výhody produktu:

Ø  Inovatívna formula kombinujúca predtréningový prípravok s nootropikom!

Ø  Podpora výkonnosti pri cvičení (citrulín)

Ø  Zvýšenie fyzickej výkonnosti počas cvičenia (kreatín)

Ø  Podpora kognitívnych funkcií (výťažky: Bacopa petitgrass, rhodiola rosea, citronela čínska)

Ø  Proti únave (rhodiola rosea), koncentrácii, bdelosti (kofeín)

 

Olimp R-WEILER® Focus - inovatívna formula!

 

Únava, strata koncentrácie a sústredenia, nedostatok síl vám nedovoľujú pracovať na "vysoké obrátky". Nie ste schopní intenzívne trénovať. Vaša schopnosť analyticky myslieť alebo prijímať rýchle rozhodnutia je znížená. Nedovoľte, aby sa to stalo! Siahnite po Olimp R-WEILER® Focus, ktorého účinné látky podporujú bdelosť a koncentráciu! Ide o inovatívnu kombináciu predtréningového doplnku s nootropnou látkou z jedinečného radu Olimp Sport Nutriton "Zdravý mozog"!

 

Inovatívna formula vyvinutá vedcami z výskumného a vývojového centra farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories obsahuje vysokokvalitné účinné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na cvičenie a kognitívne schopnosti (pamäť, kreativitu, rýchlosť pamäte, mentálnu jasnosť, logické myslenie či koncentráciu). Ste vysoko výkonný športovec? Trénujete čisto rekreačne? Pracujete mentálne? Alebo ste profesionálny hráč, pre ktorého hrá kľúčovú úlohu koncentrácia počas dlhých hodín tréningov či športových súťaží? Cítite, že vás prepadá únava? Nevzdávajte sa! Neváhajte! Olimp R-WEILER® Focus je určený práve pre vás!

 

Zoznámte sa so zložením Olimp R-WEILER® Focus

 

Koncept kombinácie predtréningovky so stále populárnejšími nootropikami je na trhu s výživovými doplnkami novinkou! Zloženie Olimp R-WEILER® Focus sa skladá z dvoch vysokokvalitných zmesí, doplnených o solídnu porciu taurínu a beta-alanínu. Máme tu zložky, ktoré priaznivo pôsobia na:

Ø  fyzickú záťaž - zmes pre fyzickú výkonnosť, ktorá sa skladá z: kreatín monohydrátu a dvoch aminokyselinových dusíkových kyslíkových boostrov: L-citrulín a L-arginín

Ø  kognitívne (poznávacie) funkcie - zmes FOCUS, ktorá je kombináciou extraktov: rhodiola montana, citronella chinensis a bacopa minor, doplnená o kofeín, ktorý má stimulačný účinok, a N-acetyl L-tyrozín, t. j. prekurzor dvoch dôležitých neurotransmiterov (dopamínu a noradrenalínu) zodpovedných okrem iného za rozhodovanie a kognitívnu plasticitu.

 

Olimp R-WEILER® Focus - vlastnosti a výhody používania

 

Čo majú spoločné vysoko výkonní športovci, profesionálni hráči počítačových hier a ľudia, ktorí pracujú duševne? Mentálne a duševné úsilie. Intenzívny tréning si vyžaduje nielen primeranú kondíciu a silu, ale aj vysokú koncentráciu, čo v konečnom dôsledku vedie k psychickej a fyzickej únave. To isté platí pre dlhé sedenia pred počítačom alebo náročnú duševnú prácu, počas ktorej záleží na schopnosti rýchlo sa rozhodovať, analyticky myslieť a rýchlo si zapamätať.

 

Preto bol vyvinutý nový produkt spoločnosti Olimp Sport Nutrition - R-WEILER® Focus.

Pri pravidelnej suplementácii môžete očakávať:

Ø  zvýšenie fyzickej výkonnosti počas po sebe idúcich vysoko intenzívnych cvičení (kreatín)

Ø  zvýšenie vašej pohybovej výkonnosti vrátane zlepšenia tréningového výkonu počas vysoko intenzívneho cvičenia, podporu účinnejšieho vylučovania kyseliny mliečnej z krvi počas intenzívneho cvičenia a zmiernenie svalovej bolesti po tréningu (citrulín)

Ø  zvýšenie vytrvalosti počas cvičenia (kofeín)

Ø  zníženie vnímania námahy (RPE) počas cvičenia (kofeín)

Ø  povzbudenie, sústredenie, zlepšenie koncentrácie a zvýšenie bdelosti (kofeín)

Ø  pomáha zlepšovať pamäť a kognitívne funkcie (extrakt z bakopy)

Ø  podpora pri udržiavaní optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti a zlepšenie tolerancie únavy (extrakt z rhodioly ružovej)

Nezabudnite, že výrobok účinkuje už od prvej dávky, ale čím pravidelnejšie ho budete užívať, tým lepšie výsledky môžete očakávať! Buďte vždy tou najlepšou verziou seba samého. Nedovoľte, aby vás únava porazila.

 

Ako používať Olimp R-WEILER® Focus?

 

Olimp R-WEILER® Focus je určený pre dospelých so zvýšenou fyzickou aktivitou a pre výkonných športovcov. Výživový doplnok od Olimp Sport Nutrition sa dodáva vo forme ľahko rozpustného prášku. Balenie s hmotnosťou 300 g obsahuje až 25 porcií. Rozpustite 1 odmerku prášku (12 g - odporúčaná denná dávka) v 250 ml vody približne 30-60 minút pred plánovaným výkonom a skonzumujte ihneď po príprave.

 

Olimp R-WEILER® Focus - zlepšenie koncentrácie a sústredenia.

Prekonajte únavu a trénujte na maximum!

 

Olimp R-WEILER® Focus Cranberry - 300 g

 

L-citrulín, L-arginín, taurín, kreatín, extrakty z bylín (Rozchodnica ružová /Rhodiola rosea, Bakopa drobnolistá /Bacopa monnieri, Schizandra čínska /Schisandra chinensis), N-acetyl-L-tyrozín, kofeín a beta-alanín, s príchuťou brusnicovej šťavy.  Obsahuje sladidlá. Výživový doplnok, prášok. Vysoký obsah kofeínu.

Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. (Kofeín: 150 mg/1 dávka).

 

Hmotnosť: 300 g (25 porcií)

 

Vhodné najmä pre fyzicky aktívnych dospelých. Bakopa drobnolistá môže zlepšovať krátkodobú a dlhodobú pamäť a schopnosť koncentrácie. Rozchodnica ružová pomáha organizmu adaptovať sa na emocionálny stres a fyzickú záťaž.

 

Zloženie: kreatín monohydrát, L-citrulín, L-arginín hydrochlorid, taurín,  regulátory kyslosti (kyselina citrónová), arómy, beta-alanín, zahusťovadlo (arabská guma), N-acetyl-L-tyrozín,  protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea L.), extrakt z vňate bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri L.), kofeín,  sladidlá (acesulfám K, sukralóza), emulgátor (sójové lecitíny), konzervačná látka (sorbitan monooleát), extrakt z plodov schizandry čínskej (Schizandra chinensis (Turcz.)), farbivo (karmín). Môže obsahovať mlieko, vajcia, sóju, orechy, arašidy, obilniny obsahujúce glutén, ryby, kôrovce a mäkkýše.

 

Aktívne zložky

1 dávka (12 g)

Kreatín monohydrát

z toho kreatín

L-citrulín

L-arginín

N-acetyl-L-tyrozín

z toho L-tyrozín

Extrakt z rozchodnice ružovej

z toho salidrozidy (4%)

Extrakt z bakopy drobnolistej

z toho bacosidy (20%)

Kofeín

Extrakt z plodov schizandry čínskej

z toho schizandriny (9%)

Taurín

Beta-alanín

3400 mg

3000 mg

2400 mg

620 mg

250 mg

203 mg

150 mg

6 mg

150 mg

30 mg

150 mg

75 mg

6,75 mg

1000 mg

500 mg

 

Odporúčaná denná dávka:

Užite 1 porciu (12 g prášku) denne asi 30-60 minút pred tréningom. 1 porciu (12 g = 1 odmerky) rozmiešajte v 250 ml vody. Spotrebujte ihneď po príprave.

 

Upozornenie: Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom. Výživový doplnok nie je vhodný pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami a osoby citlivé na niektorú zo zložiek. Neužívajte spolu s liekmi, zvlášť s liekmi na liečbu kardiovaskulárnym chorôb. Nekonzumujte spolu s inými výrobkami obsahujúcimi kofeín. Neprekračujte celkový denný príjem kofeínu 400 mg a príjem 200 mg kofeínu v jednej dávke. Neužívajte spolu s alkoholom. Neužívajte bezprostredne alebo minimálne 1 hodinu pred spaním. Niektoré osoby môžu po konzumácii pociťovať brnenie alebo necitlivosť. Ide o dočasný účinok, ktorý sa pripisuje silnému účinku beta-alanínu. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nezabúdajte  na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Minimálna trvanlivosť do/ Číslo šarže: viď dotlač na obale. 

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Možný výskyt hrudiek neovplyvňuje kvalitu výrobku.

 

Distribútor:

CEBRA s.r.o.

17. novembra 100

080 01 Prešov

Slovensko

Parametre
Kód produktu: 300028
EAN: 5901330078668
Kategória: Predtréningové pumpy
Kartónové balenie: 20
Forma produktu: Prášok
0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Dáme Vám zľavu 5%

Prihláste sa k odberu noviniek a získate zľavu 5% na prvý nákup.
Email
Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.