Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.
OLIMP OLIMP

Olimp Pump Xplode® Powder Cola - 300 g

Zobraziť recenzie >>   Skladom
Pridať k obľubeným
Olimp Pump Xplode® Powder Cola - 300 g
Nakúpte nad 50,00  € a máte DOPRAVU ZDARMA!
33,00  €
23,10  €

Získajte darček

Nakúpte nad 90,00  € a získajte Bluetooth reproduktor Carneo Street dragon 1
Informácie o produkte

Olimp Pump Xplode® Powder Cola - 300 g

 

Výhody produktu:

Ø  Bez rizika problémov so spánkom - predtréningový prípravok bez pridaného kofeínu

Ø  Silná svalová pumpa (L-arginín s AAKG, L-citrulín)

Ø  Zníženie únavy (beta-alanín, vitamíny skupiny B)

Ø  Správny energetický metabolizmus (vitamíny skupiny B)

Ø  Účinnejšie vstrebávanie zložiek (extrakt z čierneho korenia)

 

Olimp Pump Xplode® Powder - ideálna predtréningovka na večer!

 

Olimp Pump Xplode® Powder je predtréningový doplnok, ktorý prebudí váš potenciál! A to bez obáv z nadmernej stimulácie vášho tela! Tento predtréningový prípravok od Olimp Sport Nutrition neobsahuje pridaný kofeín, čo vám umožňuje používať doplnok počas večerného tréningu bez rizika problémov so spánkom! Neinvestujte do polovičatých prostriedkov! Siahnite po produkte, ktorý vám poskytne skutočnú podporu na ceste k vytúženému cieľu a "SPUMPujte" svoje svaly na maximum!

 

Predtréningové zloženie prípravku Olympus Pump Xplode® Powder

 

Úplne nové zloženie Olimp Pump Xplode® Powder je odpoveďou na rastúci dopyt trhu po predtréningových posilňovačoch so zložením, v ktorom by ste márne hľadali látky stimulujúce nervový systém. Absencia stimulačných zložiek (kofeín) môže naznačovať obmedzenú silu prípravku alebo slabší účinok. Nič také!

 

Základom predtréningovej formuly pripravenej v najmodernejšom výskumnom a vývojovom centre farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories je kombinácia troch populárnych zložiek: AAKG, beta-alanínu a L-citrulínu. Tie sú už dlho silnou stránkou tréningových boostrov, ktoré majú zaručiť skutočné uľahčenie aj toho najintenzívnejšieho tréningu. Dávky použité výrobcom v jednotlivých dávkach umožňujú citeľný účinok, ktorý sa môže prejaviť v zlepšení kvality nášho cvičenia a predovšetkým v rýchlejšom dosiahnutí požadovaného efektu.

 

Ďalšou výhodou je, že predtréningovku Olimp Pump Xplode® Powder

môžeme užívať večer bez najmenších obáv z ťažkostí so zaspávaním alebo skrátenia nášho spánku!

Absencia povzbudzujúceho kofeínu však nie je všetko! Výživový doplnok bol obohatený o niekoľko cenných prísad. Na jednej strane získate komplex vitamínov skupiny B, ktorý bol použitý na doplnenie dennej dávky a posilnenie posilňujúceho účinku prípravku podporou energetického metabolizmu (tiamín, niacín, vitamín B6 a B12). Na druhej strane použitý extrakt z čierneho korenia (95 % piperínu) uľahčí asimiláciu obsiahnutých zložiek a ešte lepšie využitie predtréningovky Olimp.

 

Ako funguje predtréningový prípravok Olimp Pump Xplode® Powder?

 

Olimp Pump Xplode® Powder je kompletná zmes pre každého cvičenca, ktorý sa chce cítiť ako skutočný profesionál! Začnite trénovať na plné obrátky!

 

Hlavným účinkom predtréningového doplnku od Olimp Sport Nutrition

Je zintenzívnenie prirodzených procesov tvorby a uvoľňovania oxidu dusnatého (NO). Presne vybrané dávky AAKG a L-citrulínu vám umožnia zlepšiť prietok krvi s najdôležitejšími zložkami a kyslíkom do svalov. To následne vytvára ideálne podmienky pre rast svalových buniek! Zvýšený transport živín navyše pomáha regulovať faktor pH vo svalových bunkách, ktorý počas intenzívneho tréningu podlieha nepriaznivým zmenám. To môže mať následne za následok citeľné zvýšenie sily a prejaviť sa v schopnosti vynaložiť ešte väčšiu záťaž počas cvičenia.

 

Na druhej strane, porcia beta-alanínu pomôže ešte viac znížiť únavu a v dôsledku toho môže podporiť zvýšenie vytrvalosti.

 

A tým to nekončí!

Kompletná dávka najdôležitejších vitamínov skupiny B v každej porcii prášku Olimp Pump Xplode® poskytuje neoceniteľnú podporu nervového systému a svalov. Ich prítomnosť umožní znížiť narastajúcu psychofyzickú únavu (niacín, B6, B12), čo môže uľahčiť sústredenie na vykonávaný tréning. Extrakt z čierneho korenia zase zlepší vstrebávanie ostatných zložiek. To bude mať zase za následok menšie straty počas trávenia a v konečnom dôsledku lepšie využitie vlastností doplnku a ešte väčšie účinky jeho užívania!

 

Výhody používania predtréningového doplnku Olimp Pump Xplode® Powder:

Ø  Skutočný pocit nárastu sily vďaka zlepšenému prietoku krvi do svalov, a tým aj väčšej mobilizácii pri cvičení (AAKG, L-citrulín)

Ø  Výrazný efekt "svalovej pumpy" (L-arginín s AAKG, L-citrulín)

Ø  Podpora zníženia únavy, čo môže prispieť k dlhšiemu času tréningu (beta-alanín)

Ø  Zvýšenie tréningového výkonu (L-citrulín)

Ø  Zvýšenie aeróbneho (aeróbneho) a anaeróbneho (anaeróbneho) výkonu - (L-arginín s AAKG)

Ø  Zníženie svalovej únavy po tréningu (L-citrulín, L-arginín s AAKG)

Ø  Vytvorenie priaznivých podmienok na budovanie svalovej hmoty

Ø  Výborná rozpustnosť prášku, ktorá umožňuje rýchlu prípravu predtréningového nápoja

Ø  Lahodné príchute (ovocný punč, kola)

 

Ako používať predtréningový produkt Olimp Pump Xplode® Powder?

 

Ako už názov napovedá, predtréningový prípravok Olimp Pump Xplode® Powder sa odporúča pred plánovanou fyzickou aktivitou. Prípravok by sa mal užívať 30 minút pred cvičením. Jednu dávku výrobku rozmiešajte v 250 ml vody a skonzumujte ihneď po príprave. Vzhľadom na absenciu kofeínu v prípravku sa doplnok môže užívať večer.

 

Tréningový booster Olimp Pump Xplode® Powder sa predáva v 300g balení, čo predstavuje 34 odporúčaných porcií výrobku.

 

Olimp Pump Xplode - sPUMPujte svoje svaly na maximum!

 

Olimp Pump Xplode® Powder Cola - 300 g

 

L-citrulín, L-arginín, beta-alanín s extraktom z čierneho korenia a vitamínmi B, s kolovou príchuťou.  Obsahuje sladidlá. Výživový doplnok, prášok.

 

Hmotnosť: 300 g (34 porcií)

 

Vhodné najmä pre fyzicky aktívnych dospelých. Výživový doplnok s vysokým obsahom L-citrulínu, L-arginínu a beta-alanínu, s extraktom z čierneho korenia a vitamínmi (niacín, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B12). Vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a tiež k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu. Niacín a vitamín B1 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek.

 

Zloženie: L-citrulín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), arómy, beta-alanín, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citran sodný), farbivo (E150d), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), niacín (nikotínamid), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B1 (tiamínhydrochlorid). Môže obsahovať mlieko, vajcia, sóju, orechy, arašidy, obilniny obsahujúce glutén, ryby, kôrovce a mäkkýše.

 

Aktívne zložky

1 dávka (8,8 g)

L-citrulín

L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG)

z toho L-arginín

Beta-alanín

Niacín

Extrakt z čierneho korenia

z toho 95% piperínu

Vitamín B6

Vitamín B1

Vitamín B12

3000 mg

2000 mg

1300 mg

800 mg

16 mg (100%*)

5 mg

4,75 mg

1,4 mg (100%*)

1,1 mg (100%*)

2,5 μg (100%*)

*RVH: Referenčné výživové hodnoty.

 

Odporúčaná denná dávka:

Užite 1 porciu (8,8 g prášku) denne asi 30 minút pred tréningom. 1 porciu (8,8 g = 2½ odmerky) rozmiešajte v 250 ml vody. Spotrebujte ihneď po príprave.

Niektoré osoby môžu po konzumácii pociťovať brnenie alebo necitlivosť. Ide o dočasný účinok, ktorý sa pripisuje silnému účinku beta-alanínu.

 

Upozornenie:. Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, deti a osoby citlivé na niektorú zo zložiek. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nezabúdajte  na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Minimálna trvanlivosť do/ Číslo šarže: viď dotlač na obale. 

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Možný výskyt hrudiek neovplyvňuje kvalitu výrobku.

 

Distribútor:

CEBRA s.r.o.

17. novembra 100

080 01 Prešov

Slovensko

Parametre
Kód produktu: 300059
EAN: 5901330077678
Kategória: Predtréningové pumpy
Kartónové balenie: 1
Forma produktu: Prášok
0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Dáme Vám zľavu 5%

Prihláste sa k odberu noviniek a získate zľavu 5% na prvý nákup.
Email
Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.