Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.

OLIMP Sport Nutrition


Laboratóriá Olimp

 

Olimp Laboratories - vášeň spojená so znalosťami

Poľská farmaceutická spoločnosť Olimp Laboratories je celosvetovým výrobcom vysokokvalitných doplnkov stravy, výživových produktov pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, liekov a zdravotníckych pomôcok. Dlhoročné skúsenosti, znalosti a vášeň získané za posledných 30 rokov nám umožnili vytvoriť bohaté portfólio výrobkov, ktorým dôverujú milióny ľudí na celom svete.

 

Ponúkame viac ako 600 výrobkov dostupných vo forme tabliet, kapsúl, práškového koncentrátu alebo tekutých foriem. Každý rok uvádzame na trh približne tucet nových výrobkov, pričom zohľadňujeme aktuálne výživové trendy, vedecký výskum a výrobné technológie. Určite sa považujeme za tých, ktorí určujú trendy.

 

Vyznačujeme sa kvalitou, inováciami a vášňou. Inšpirujú nás ľudia, ktorí milujú fyzickú aktivitu, pre ktorých ide zdravé stravovanie ruka v ruke so zdravým životným štýlom. Dbáme na každý detail, preto si už vo fáze plánovania musíme byť istí, že všetky nové výrobky budú plniť svoju úlohu.


Olimp Laboratories, je najväčšou sieťou predajní doplnkov stravy a výživových produktov pre športovcov v Poľsku.

Svoju dôveru nám prejavili milióny zákazníkov na celom svete. Počas 30 rokov sme si získali uznanie na mnohých náročných európskych trhoch, ako je Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia a v ďalších, často veľmi vzdialených krajinách sveta. Naše výrobky sú distribuované do viac ako 100 krajín! Ich predaj rastie na Blízkom východe, v Ázii, Spojených štátoch a Južnej Amerike.

 

Vášeň a vedomosti

V laboratóriách Olimp nám záleží na kvalite!

 

Lepšia kvalita života, zdravie a vitalita - to je poslanie, ktoré nás vedie už 30 rokov! Máme moderné, technologicky vyspelé výskumné a vývojové centrum a kvalifikovaných vedeckých pracovníkov. Práve tu sa rodia nápady a následne sa skúmajú a analyzujú nové výrobky, než sa nakoniec dostanú na trh.

 


Sme farmaceutická spoločnosť.

 

V záujme vášho zdravia a bezpečnosti prísne dodržiavame prísne normy kvality, vrátane noriem na obsah účinných látok v surovinách, ich mikrobiologickú čistotu a prítomnosť škodlivých a nepovolených látok v nich.


Ako jediná spoločnosť v Poľsku máme jeden z deviatich umelých tráviacich systémov SHIME® (Simulátor mikrobiálneho ekosystému ľudského čreva) na svete, ktorý nám umožňuje analyzovať procesy prebiehajúce v jednotlivých častiach tráviaceho systému (od žalúdka až po hrubé črevo). Veríme, že dbáme na detaily, a preto pre naše výrobky vyberáme len vysokokvalitné suroviny.


 

Dbáme na chuť, rozpustnosť, vstrebateľnosť, účinnosť a bezpečnosť zložiek.

 

Vážime si názory našich zákazníkov a športovcov, s ktorými denne spolupracujeme. Spoločne v modernom laboratóriu vykonávame cvičebné testy a výskumy užívania a vplyvu našich výživových doplnkov na športový výkon športovcov. Výberom našej spoločnosti si môžete byť istí, že sa vám dostáva profesionálnej podpory!

 

Spoločnosť Olimp je uznávaná v Poľsku a na celom svete.

 

Farmaceutická spoločnosť Olimp Laboratories je jedným z najväčších výrobcov výživových doplnkov na svete.

 

Už 30 rokov analyzujeme trh a zavádzame inovatívne výživové doplnky. Mnohé z nich sa stali absolútnymi bestsellermi. Najlepším príkladom sú vitamíny a minerály Olimp Vita-Min Multiple Sport Mega Caps. Ide o jeden z vlajkových produktov značky Olimp Sport Nutrition, ktorý získal mnoho cenných a prestížnych ocenení, ako napríklad prvé miesto (CPG Editor's Choice Award) na výstave SupplySide West na najväčšom priemyselnom veľtrhu v Las Vegas.

 

Skutočným prelomom v oblasti výživových doplnkov bolo uvedenie výrobkov s inovatívnou technológiou v roku 2005, Mega Caps®/Mega Capsules®!


Nezaspali sme na vavrínoch

Skúsenosti získané za posledných 30 rokov nás utvrdili v presvedčení, že v tomto odvetví, ak chceme byť najlepší, musíme neustále napredovať. Aby sme nepredbiehali potreby našich zákazníkov o niekoľko rokov, ale o desiatky rokov.

 

Počet našich zákazníkov neustále rastie a s nimi aj výroba doplnkov. Máme inteligentné logistické centrum, v ktorom boli implementované riešenia, ktoré sa doteraz v široko chápanom farmaceutickom priemysle nepoužívali. Kontrolujeme každý výrobok, čím eliminujeme akékoľvek pokusy o falšovanie alebo opätovné uvedenie doplnku do obehu.

 


Robíme to s konkrétnym cieľom, aby produkty vyrábané spoločnosťou Olimp Laboratories boli jedinečné a mali najvyššiu možnú kvalitu.