Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.
OLIMP OLIMP

Olimp Creatine Xplode Powder® Orange - 500 g

Zobraziť recenzie >>   Skladom
Pridať k obľubeným
Olimp Creatine Xplode Powder® Orange - 500 g
Nakúpte nad 50,00  € a máte DOPRAVU ZDARMA!
49,00  €
Informácie o produkte

Olimp Creatine Xplode Powder® Orange - 500 g

 

Výhody produktu:

Ø  Zdroj 6 rôznych foriem kreatínu s vynikajúcou biologickou dostupnosťou

Ø  Jednoduchá rozpustnosť prášku

Ø  Výživový doplnok bez pridaných sacharidov a cukru

Ø  Zvyšuje fyzický výkon počas krátkych po sebe nasledujúcich cvičení vysokej intenzity

Ø  Pre fyzicky aktívnych dospelých, odporúča sa najmä pri silovom a vytrvalostnom tréningu

 

Olimp Creatine Xplode Powder® - základ skutočných účinkov!

 

Koľkokrát ste sa zamýšľali nad tým, ktorá forma kreatínu je najlepšia na zlepšenie vašej výkonnosti? Určite viac ako raz a aj viac ako dvakrát a nakoniec ste sa aj tak museli rozhodnúť len pre jednu z nich. Olimp Creatine Xplode Powder® tento problém vyrieši! Ide o pokročilý a šikovne zložený komplex až šiestich úplne odlišných foriem kreatínu s prídavkom taurínu. Značka Olimp Sport Nutrition sa rozhodla vytvoriť produkt, ktorého zloženie je zamerané na maximalizáciu účinkov práce na svalnatej postave.

 

Zloženie Olimp Creatine Xplode Powder®

 

Olimp Creatine Xplode Powder® sa skladá predovšetkým zo šiestich rôznych foriem kreatínu. Zloženie výživového doplnku, ktorý bol vyrobený v najmodernejšom výskumnom a vývojovom centre farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories, zahŕňa:

Ø  kreatín citrát

Ø  kreatín malát

Ø  kreatín etylester HCI

Ø  kreatín chelát horčíka

Ø  kreatín alfa ketoglutarát

Ø  kreatín pyruvát

Rozdiely medzi nimi sa netýkajú účinku, ale kinetiky vstrebávania kreatínu svalmi. Rozdielna rýchlosť umožňuje dlhodobé a konštantné nasýtenie svalov kreatínom a predĺžená absorpcia v čase je zase príležitosťou nielen na dlhšie, ale aj kumulatívne účinky.

 

Vlastnosti a účinky Olimp Creatine Xplode Powder®

 

Kreatín je obľúbený doplnok stravy, ktorý často používajú rekreační a profesionálni športovci, najmä tí, ktorí trénujú silové a vytrvalostné disciplíny. Jeho účinok je založený najmä na zvýšení produkcie prirodzenej energie pre bunky. Tou je samozrejme ATP - základná jednotka ľudského metabolizmu. Jej obsah v našom organizme určuje účinnosť všetkých procesov, reakcií a metabolických dráh. To má nesporný význam pre cvičiacich ľudí, pretože práve vďaka ATP získavajú svaly v počiatočnej fáze fyzickej námahy primerané množstvo energie.

 

Štúdie potvrdzujú, že užívanie 3 g kreatínu denne pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych cvičení vysokej intenzity. Každá dávka (5,8 g = ½ odmerky) Olimp Creatine Xplode Powder® obsahuje spomínané 3 g kreatínu. Suplementácia jedným z najpredávanejších produktov Olimp Sport Nutrition preto podporuje primerané nasýtenie svalov kreatínom, čo má reálny vplyv na fyzický výkon a uľahčuje tak prácu na svalnatej postave.

 

Olimp Creatine Xplode Powder®

Vlajkový doplnok stravy v ponuke Olimp Sport Nutrition - má univerzálne použitie. Preto Olimp Creatine Xplode Powder® často používajú:

Ø  kulturisti

Ø  triatlonisti

Ø  Crossfit tréneri

Ø  tímoví hráči (napr. basketbalisti, futbalisti a volejbalisti)

Ø  športovci bojových umení

Ø  športovci vytrvalostných športov (napr. cyklisti alebo plavci)

 

Keď si vyberiete Olimp Creatine Xplode Powder®, získate:

Ø  až 6 rôznych foriem vysokokvalitného kreatínu s vynikajúcou biologickou dostupnosťou

Ø  podporu pri jednoduchšom dopĺňaní vašej každodennej stravy kreatínom, čo pomáha zlepšiť vašu výkonnosť

Ø  podporu pri zvyšovaní vašej fyzickej výkonnosti počas po sebe nasledujúcich krátkych, veľmi intenzívnych cvičení1

Ø  podpora budovania svalovej hmoty

 

Ako používať Olimp Creatine Xplode Powder®?

 

Olimp Creatine Xplode Powder® je mimoriadne úsporný doplnok stravy. Balenie 500 g obsahuje viac ako 85 navrhovaných dávok! Výrobca odporúča užívať produkt len raz denne - ráno pred raňajkami alebo po tréningu.

Doplnok výživy Olimp Sport Nutrition by sa nemal považovať za náhradu vyváženej stravy. Je len jej doplnkom. Do úvahy by sa mal brať aj zdravý životný štýl.

 

Olimp Creatine Xplode Powder® - základ skutočných účinkov!

 

Olimp Creatine Xplode Powder® Orange - 500 g

 

Výživový doplnok vo forme prášku, s kreatínom a taurínom, s pomarančovou príchuťou. Obsahuje sladidlá.

 

Hmotnosť: 500 g

 

Pokročilé zloženie rôznych foriem kreatínu s rôznymi rýchlosťami absorpcie. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia (vzťahuje sa na denný príjem 3 g kreatínu). Výživový doplnok je určený pre dospelých, ktorí vykonávajú veľmi intenzívne cvičenie.

 

Zloženie: MATRIX 6 STRONG BLEND – kreatínová zložka (kreatín citrát, kreatín malát, kreatín etylester hydrochloridu, kreatín MagnaPower™ (kreatín, horečnaté soli kyseliny citrónovej, horečnaté soli kyseliny ortofosforečnej), kreatín alfa-ketoglutarát,  kreatín pyruvát), taurín, arómy, regulátor kyslosti: citrany sodné; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; sladidlá: acesulfam K, sukralóza; farbivá: riboflavíny, karmín, karotény.

 

Výrobok môže obsahovať mlieko, vajcia, sójové bôby, orechy, arašidy, obilniny obsahujúce glutén, ryby, kôrovce, mäkkýše.

 

Aktívne zložky

1 dávka (5,8 g)

MATRIX 6 STRONG BLEND:

(kreatín citrát,  kreatín malát,  kreatín etylester hydrochloridu, kreatín MagnaPower, kreatín alfa-ketoglutarát, kreatín pyruvát)

 z toho :

Kreatín

4524 mg

 

 

 

 

3000 mg

Taurín

580 mg

 

Odporúčaná denná dávka:

1 dávka denne  - pred raňajkami alebo po fyzickej aktivite (tréningu). 1 dávku (5,8 g prášku) rozpustite v 150 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave. Môže dôjsť k zvýšeniu hmotnosti. Možný výskyt hrudiek a sediment po rozpustení vo vode neovplyvňujú kvalitu výrobku. 

 

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti a dospievajúcich. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nezabúdajte  na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Minimálna trvanlivosť do/Číslo šarže: viď dotlač na obale

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

 

Distribútor:

CEBRA s.r.o.

17. novembra 100

080 01 Prešov

Slovensko

Parametre
Kód produktu: 300010
EAN: 5901330055157
Kategória: Kreatíny
Kartónové balenie: 1
Forma produktu: Prášok
0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Dáme Vám zľavu 5%

Prihláste sa k odberu noviniek a získate zľavu 5% na prvý nákup.
Email
Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.