Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.
OLIMP OLIMP

Olimp Creatine 1250 Mega Caps® - 120 kapsúl

Zobraziť recenzie >>   Skladom
Pridať k obľubeným
Olimp Creatine 1250 Mega Caps® - 120 kapsúl
Nakúpte nad 50,00  € a máte DOPRAVU ZDARMA!
27,00  €

Získajte darček

Nakúpte nad 90,00  € a získajte Bluetooth reproduktor Carneo Street dragon 1
Informácie o produkte

Olimp Creatine 1250 Mega Caps® - 120 kapsúl

 

Výhody produktu:

Ø  Spoľahlivý, vysoko kvalitný kreatín monohydrát

Ø  1100 mg čistého kreatínu v každej kapsule Mega Caps®.

Ø  Podporuje zvýšenie fyzickej výkonnosti v prípade po sebe nasledujúceho krátkeho, vysoko intenzívneho cvičenia

Ø  Podporuje zlepšenie výkonnosti pri cvičení

Ø  Pre fyzicky aktívnych ľudí a profesionálnych športovcov, obzvlášť sa odporúča pre silových a vytrvalostných športovcov

 

Olimp Creatine 1250 Mega Caps® - zlepšite svoj fyzický výkon!

 

Olimp Creatine 1250 Mega Caps® je mikronizovaný kreatín monohydrát, mimoriadne obľúbený u profesionálnych športovcov a amatérov silových a vytrvalostných športov. Výživový doplnok bol pripravený pomocou inovatívnej technológie objemných kapsúl Mega Caps®, vďaka ktorej obsahuje optimálnu porciu vysokokvalitného kreatínu. Špecialisti z farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories zabezpečili, že výrobok je bezchybnej kvality a primeranej mikrobiologickej čistoty, čo umožňuje jeho bezpečné užívanie a efektívne pôsobenie na organizmus cvičiaceho človeka.

 

Ak siahnete po Olimp Creatine 1250 Mega Caps®

- jednom z najpredávanejších produktov spoločnosti Olimp Sport Nutrition - môžete si byť istí, že získavate osvedčený doplnok stravy, ktorý zaručuje solídnu porciu kreatínu (až 4,4 mg - 4 kapsuly). Zaujíma vás, ako zlepšiť svoju fyzickú výkonnosť? Už nemusíte! Vyberte si Olimp Creatine 1250 Mega Caps®!

 

Ako Olimp Creatine 1250 Mega Caps® funguje?

 

Kreatín je organická chemická zlúčenina, ktorá sa prirodzene hromadí v kostrových svaloch a šľachových štruktúrach každého človeka. Vo svalovom tkanive sa kreatín premieňa na fosfokreatín, zdroj energie. Je to spôsobené priamym účinkom kreatínu na tvorbu a uvoľňovanie ATP, základného energetického prenášača, ktorý sa zúčastňuje na mnohých metabolických dráhach v ľudskom tele.

 

Vedecké štúdie dokázali, že kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v prípade po sebe nasledujúcich krátkych, veľmi intenzívnych fyzických cvičení, čo uľahčuje prácu na svalnatej postave. Tento účinok nastáva pri dennom príjme 3 g kreatínu. V odporúčanej dennej dávke Olimp Creatine 1250 Mega Caps® (4 kapsuly) dostanete až 4,4 g čistého kreatínu, ktorý sa nachádza v doplnku stravy od Olimp Sport Nutrition!

 

Olimp Creatine 1250 Mega Caps®

Je teda vhodným zdrojom kreatínu vo forme najlepšie preskúmaného a medzi športovcami obľúbeného, vysoko mikronizovaného monohydrátu. Prípravok vo forme kapsúl má vplyv na celkový obsah ATP, čo sa môže ukázať ako užitočné počas dosahovania stanoveného cieľa.

 

Objavte výhody kreatínu vyrábaného farmaceutickou spoločnosťou Olimp Laboratories:

Ø  Až 4,4 g kvalitného, čistého kreatínu v odporúčanej dennej dávke!

Ø  pomáha zvyšovať fyzickú vytrvalosť počas následného krátkodobého a veľmi intenzívneho cvičenia2

Ø  ovplyvňuje hladinu ATP a podporuje proenergetické reakcie3,

Ø  podporuje modelovanie svalnatej a atletickej siluety

 

Ako používať Olimp Creatine 1250 Mega Caps®?

 

Výživový doplnok od Olimp Sport Nutrition sa odporúča užívať každý deň, čo umožní primeranú koncentráciu kreatínu v tele a vo svaloch. Olimp Creatine 1250 Mega Caps® by sa mal užívať v dávke 4 kapsuly denne po tréningu. V netréningové dni by sa mal výrobok užívať v podobnom čase. Kapsuly by sa mali zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Zlepšenie fyzickej výkonnosti. Vybudujte si svalnatú postavu s Olimp Creatine 1250 Mega Caps®!

 

Olimp Creatine 1250 Mega Caps® - 120 kapsúl

 

Kapsuly s kreatínom. Výživový doplnok.

 

Hmotnosť: 168 g  (120 kapsúl)

 

Výživový doplnok obsahuje kreatín monohydrát, ktorý sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. Vo svalových tkanivách sa kreatín viaže s fosfátom na fosfokreatín. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia (vzťahuje sa na denný príjem 3 g kreatínu). Výživový doplnok je určený  pre dospelých, ktorí vykonávajú veľmi intenzívne cvičenie. 

 

Zloženie: mikronizovaný kreatín monohydrát, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín; kapsula: želatína.

 

Aktívne zložky

1 kapsula

3 kapsuly (denná dávka)

Kreatín monohydrát

z toho kreatín

1250 mg

1100 mg

3750 mg

3300 mg

 

Odporúčaná denná dávka:

Užívajte 3 kapsuly denne počas tréningových alebo súťažných dní, zapite veľkým množstvom vody. Môže dôjsť k zvýšeniu hmotnosti.

 

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti a dospievajúcich. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nezabúdajte  na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Minimálna trvanlivosť do/ Číslo šarže: viď dotlač na obale. 

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 24 hodín.

 

Distribútor:

CEBRA s.r.o.

17. novembra 100

080 01 Prešov

Slovensko

Parametre
Kód produktu: 300001
EAN: 5901330022340
Kategória: Kreatíny
Kartónové balenie: 1
Forma produktu: Kapsule
0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Dáme Vám zľavu 5%

Prihláste sa k odberu noviniek a získate zľavu 5% na prvý nákup.
Email
Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.