Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.
OLIMP OLIMP

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® Orange - 250 g

Zobraziť recenzie >>   Skladom
Pridať k obľubeným
Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® Orange - 250 g
Nakúpte nad 50,00  € a máte DOPRAVU ZDARMA!
25,00  €
Informácie o produkte

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® Orange - 250 g

 

Výhody produktu:

Ø  Skvelý predtréningový prípravok pre amatérskych a súťažných športovcov

Ø  Vysokokvalitný beta-alanín v prášku

Ø  Pomáha znižovať pocit únavy (vitamín B6)

Ø  Vynikajúca, osviežujúca chuť (pomaranč)

Ø  Výborná rozpustnosť prášku

 

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® - porazte únavu počas tréningu!

 

Iba tréning v maximálnom tempe vám umožní dosiahnuť skutočné účinky práce na vysnívanej svalnatej postave. Intenzívne fyzické úsilie je však spojené so stratou sily a špecifickou únavou. To vyvoláva otázku: Ako môžeme znížiť príznaky vznikajúcej únavy tvárou v tvár najvyčerpávajúcejším tréningom? Odpoveď je jednoduchá! Užívajte Olimp Beta-Alanine Xplode Powder®! Vyberte si doplnok stravy od Olimp Sport Nutrition a zistite, ako dlho môžete vydržať na Vašom tréningu!

 

Produkt patrí do jedinečného radu Xplode Powder®, ktorý často používajú najlepší výkonní, titulovaní športovci z tímu Olimp. Produkty radu Xplode Powder® obsahujú len vysokokvalitné čisté účinné látky s vedecky potvrdenými účinkami, bezpečné na užívanie. To však nie je všetko! Výhodou radu Xplode Powder® sú aromatické, intenzívne príchute, dokonalá mikronizácia prípravkov v práškovej forme a výborná rozpustnosť a vstrebateľnosť účinných látok.

 

Zloženie Olimp Beta-Alanine Xplode Powder®

 

Bez investovania do polovičatých prostriedkov, bez lacných náhrad, špecialisti farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories v doplnku stravy Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® zostavili vysokokvalitný beta-alanín, ktorý bol doplnený o:

Ø  vitamín B6

Ø  draselné soli kyseliny ortofosforečnej

Ø  L-histidín

Ø  hydrogenuhličitan sodný

Takáto kombinácia a synergia pôsobenia uvedených zložiek v doplnku stravy od Olimp Sport Nutrition má pomôcť znížiť vnímanú únavu počas cvičenia, aby trénujúci ľudia mohli cvičiť dlhšie a efektívnejšie pracovať na svojej postave.

 

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® - vlastnosti a účinky použitia

 

Predtréningový doplnok Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® bol vyvinutý pre fyzicky aktívnych ľudí, ktorí trénujú ako amatéri, ako aj pre profesionálnych športovcov. Vzhľadom na účinné látky a ich účinky sa odporúča najmä pre silových, vytrvalostných a silovo vytrvalostných športovcov.

 

Kľúčovou zložkou produktu Olimp Sport Nutrition je, samozrejme, beta-alanín. Ide o aminokyselinu často používanú v predtréningových doplnkoch, ktorá sa podieľa na tvorbe karnozínu - zlúčeniny s potenciálnym vplyvom na fyzický výkon a udržiavanie správnej acidobázickej rovnováhy vo svalovom tkanive, čo môže mať pozitívny vplyv na ochranu svalov pred prekyslením a tým uľahčenie ich regenerácie, oddialenie príznakov vznikajúcej únavy spôsobenej intenzívnym tréningom.

 

A tým to nekončí! Zvýšené množstvo vyprodukovaného karnozínu podporuje efektívnejší svalový výkon vďaka zvýšeniu kontrakcie svalových vlákien. Jednoducho povedané, lepšie vyživené svaly znamenajú zvýšené schopnosti počas intenzívneho, dlhotrvajúceho cvičenia, čo nepochybne podporuje efektívnejšiu prácu na svalnatej postave.

 

Preto keď sa rozhodnete dopĺňať Olimp Beta-Alanine Xplode Powder®, môžete očakávať predovšetkým:

Ø  zníženie pocitu únavy (beta-alanín, vitamín B6)

Ø  podporu správneho fungovania nervového systému (vitamín B6)

Ø  podporu pri udržiavaní normálneho energetického metabolizmu (vitamín B6)

 

Ako používať Olimp Beta-Alanine Xplode Powder®?

 

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® je výživový doplnok určený pre fyzicky aktívne dospelé osoby. Odporúča sa najmä počas najvyčerpávajúcejšieho, dlhodobého silového a vytrvalostného tréningu. Každá dávka (1,6 g) obsahuje 800 mg beta-alanínu. Prípravok sa odporúča užívať trikrát denne počas jedla alebo pred tréningom. Polovicu odmerky (1 dávka) prášku rozpustite v 50 ml vody a ihneď po príprave skonzumujte.

 

Čas na skutočný tréning - je čas na Olimp Beta-Alanine Xplode Powder®!

 

Olimp Beta-Alanine Xplode Powder® Orange - 250 g

 

Komplex beta-alanínu, vitamínu B6, L-histidínu a sodíka s pomarančovou príchuťou. Obsahuje sladidlá. Výživový doplnok vo forme prášku.

 

Hmotnosť: 250 g

 

Vhodné najmä pre fyzicky aktívnych dospelých. Vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

 

Zloženie:  beta-alanín, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná),  hydrouhličitan sodný, draselné soli kyseliny ortofosforečnej, arómy,  protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), L-histidín hydrochlorid, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), farbivo (karotény). Výrobok môže obsahovať mlieko, vajcia, sójové bôby, orechy, arašidy, obilniny obsahujúce glutén, ryby, kôrovce, mäkkýše.

 

Aktívne zložky

3,2 g (1 odmerka)

9,6 g (denná dávka)

Beta- alanín

1600 mg

4800 mg

Vitamín B6

0,98 mg (70%*)

2,94 mg (210%*)

Fosfor

35 mg (5%*)

105 mg (15%*)

L-histidín hydrochlorid

z toho:

L-histidín

80 mg

 

64,8 mg

240 mg

 

194,4 mg

Sodík

109,5 mg

328,4 mg

*RVH – referenčná výživová hodnota

 

Odporúčaná denná dávka:

1 odmerka 3x denne s jedlom alebo pred  fyzickou aktivitou (tréningom).

1 odmerku (3,2 g prášku) rozpustite v 100 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.

 

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, deti a dospievajúcich a taktiež pre ľudí s precitlivenosťou na niektorú zo zložiek. Niektorí jedinci môžu po konzumácii pociťovať brnenie alebo necitlivosť. Ide o dočasný účinok, ktorý sa pripisuje silnému účinku beta-alanínu. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nezabúdajte  na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Minimálna trvanlivosť do/Číslo šarže: viď dotlač na obale

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

 

Distribútor:

CEBRA s.r.o.

17. novembra 100

080 01 Prešov

Slovensko

Parametre
Kód produktu: 300005
EAN: 5901330077739
Kategória: Aminokyseliny
Kartónové balenie: 1
Forma produktu: Prášok
0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Dáme Vám zľavu 5%

Prihláste sa k odberu noviniek a získate zľavu 5% na prvý nákup.
Email
Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.