Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.

OSHEE
OSHEE je značka pre aktívnych ľudí.

 

Sú medzi nimi ľudia, ktorí sa venujú rôznym športom, či už ako hobby alebo profesionálne, ako aj všetci, ktorí sledujú aktuálne trendy v živote. OSHEE je lídrom na trhu funkčných nápojov v Poľsku. Inšpiruje, motivuje k činnosti, fyzickej aktivite a zdravému životnému štýlu. Do centra pozornosti stavia skvelý produkt, ktorý spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

OSHEE je jednou z najznámejších značiek v Poľsku a naše produkty dobývajú aj zahraničné trhy. Pri premýšľaní o produktoch vždy myslíme na spokojnosť zákazníkov. Na našom dizajne nám záleží ako na nikom inom. So záujmom sa pozeráme na najnovšie trendy a odnášame si to najlepšie, bez toho, aby sme si vytvárali akékoľvek obmedzenia.

 

OSHEE sú ľudia s vášňou a skúsenosťami, ktorí podporujú všetkých, ktorí vo svojom živote radi prekonávajú výzvy. Preto značka podporuje športové podujatia a organizácie, ktoré inšpirujú a prinášajú nádej na lepšiu budúcnosť. Hľadáme jednotlivcov a inštitúcie, ktoré v živote sledujú takéto hodnoty a motivujeme ich na sociálnych sieťach, kde realizujeme aktivity podporujúce ambicióznych, amatérskych športovcov. Používanie produktov OSHEE sa tak stalo manifestom, synonymom aktívnej činnosti nielen v reálnom, ale aj vo virtuálnom svete.

 

Kombinácia trendov, fyzickej aktivity a otvorenej mysle sú charakteristickými črtami sveta OSHEE, ktorého obľúbeným sloganom je:

 

Ži, bojuj, vyhraj!


VITAMÍNY

V súčasnosti je v zelenine a ovocí oveľa menej vitamínov a minerálov ako pred 20 rokmi!

 

Prečo?*

 

• Sterilizácia pôdy

• Pestovanie bez pôdy, iba na vode (hydropónia)

• Znečistenie olovom

• Spracovanie a preprava potravín

 

Dopĺňanie vitamínov je nevyhnutnosťou!

 

Vedeli ste, že...

 

Vitamíny a minerály, ktoré sa nachádzajú v obľúbených vitamínových doplnkoch, sú rovnaké v produktoch OSHEE Vitamin?

 

* Výskum GEIGY PHARMACEUTICAL COMPANY SWITZERLAND