Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.
OLIMP OLIMP

Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® - 120 kapsúl

Zobraziť recenzie >>   Skladom
Pridať k obľubeným
Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® - 120 kapsúl
Nakúpte nad 50,00  € a máte DOPRAVU ZDARMA!
29,00  €
21,90  €
Informácie o produkte

Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® - 120 kapsúl

 

Výhody produktu:

Ø  Bezpečný a vysoký obsah použitých účinných látok

Ø  Prírodné, účinné, vedecky overené látky na boj proti tukovému tkanivu (extrakt zo zeleného čaju s EGCG, guarana, čierne korenie)

Ø  Účinné zvýšenie rýchlosti metabolizmu na výdaj energie prostredníctvom zvýšenej termogenézy (extrakt zo zeleného čaju s EGCG)

Ø  Obsahuje povzbudzujúci kofeín, ktorý má priaznivý vplyv na zvýšenie vytrvalosti počas cvičenia a zlepšenie koncentrácie

Ø  Univerzálny účinok - odporúča sa pre mužov aj ženy

 

Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® - čo to je?

 

Každý výrobca výživových doplnkov vie, že vo svojej ponuke musí mať účinný termogénny prípravok. Hoci sú spaľovače tukov stále vnímané ako kontroverzné produkty, niekedy dokonca označované za zbytočné, treba si uvedomiť jeden dôležitý fakt - kvalitné produkty sú hodnotným doplnkom vyváženej stravy a tréningového plánu. Stojí tiež za zmienku, že účinný spaľovač tukov sa nebude vyznačovať svojou účinnosťou, ale bezpečnosťou.

 

Zloženie v súlade s označením, vysoká čistota a absencia "hraničných látok", ako aj vysoká kvalita použitých zložiek v primeraných dávkach - to sú faktory, ktoré určujú, či daný výrobok možno považovať za účinnú podporu pri formovaní postavy. Thermo Speed® Extreme Mega Caps® od Olimp Sport Nutrition je určite jedným z tých doplnkov, ktoré patria do skupiny účinných spaľovačov tukov.

 

Dokonalá postava na leto? Extrémny "strih", vďaka ktorému sa budete môcť pochváliť dokonalou, vyšportovanou a svalnatou siluetou?

So spaľovačom tukov Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® je to možné!

Výborným príkladom sú mnohí profesionálni športovci z oblasti figurálnych športov, ktorí už roky používajú a odporúčajú spaľovač tukov od Olimp Sport Nutrition.

 

Pýtate sa, či je spaľovač tukov bezpečný? Nemusíte!

Výživový doplnok bol vytvorený v súlade s farmaceutickou normou.

 

Pri jeho výrobe boli použité len vysokokvalitné suroviny, ktoré boli podrobené prísnym normám kvality vrátane mikrobiologických a fyzikálno-chemických analýz v moderných laboratóriách výskumného a vývojového centra Olimp Labs. Spaľovač tukov Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® bol testovaný na prítomnosť ťažkých kovov. Obsahuje len zložky s vedecky preukázanými, bezpečnými účinkami!

 

Zloženie spaľovača tukov Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps®

 

Jedným z hlavných účinkov, ktoré môžeme očakávať po užití 2 kapsúl Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps®, je zvýšenie termogenézy (produkcie tepla). Je to vďaka EGCG z extraktu zeleného čaju obsiahnutého v prípravku, ktorý spaľuje tuky a zvyšuje našu telesnú teplotu. V kombinácii s extraktom z horkého pomaranča obsahujúcim synefrín (ktorý prispieva k odbúravaniu tukov) to umožňuje efektívnejšie formovanie postavy počas cvičenia.

 

Ďalšou podporou pre uvedené extrakty sú zlúčeniny klasifikované ako stimulanty, ktoré sa v prípade spaľovača od Olimp Sport Nutrition vyskytujú vo forme bezvodého kofeínu a extraktu guarany.

 

Okrem vyššie opísaných vlastností má spaľovač tukov Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® vytvorený špecialistami farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories aj vplyv na fungovanie tráviacej sústavy. To všetko vďaka prítomnosti extraktu z čierneho korenia v zložení, ktorý vedie k stimulácii tráviacich procesov a efektívnejšiemu vstrebávaniu živín z potravy.

 

Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® spaľovač tukov – účinky

 

Výživový doplnok Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® je prípravok vo forme kapsúl, ktorý sa odporúča ako podpora v procese chudnutia a boja proti tukovému tkanivu. Medzi účinky, ktoré môžeme očakávať od zložiek tohto produktu, patria:

 

Ø  Zintenzívnenie reakcie spaľovania tukov (extrakt zo zeleného čaju s EGCG)

Ø  Zvýšenie vytrvalosti počas cvičenia (kofeín)

Ø  Zníženie pocitu námahy (RPE) počas cvičenia (kofeín)

Ø  Zlepšenie koncentrácie a zvýšenie bdelosti (kofeín)

Ø  Stimulácia tráviacich procesov a zlepšenie vstrebávania živín z potravy (extrakt z čierneho korenia)

 

Ako užívať spaľovač tukov Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps®?

 

Spaľovač tukov od Olimp Sport Nutrition bol vyvinutý pre ženy aj mužov, ktorí sa usilujú o modelovanie svojej postavy prostredníctvom vyváženej stravy a tréningu. Výrobca odporúča užívať 2 kapsuly denne. Prvá by sa mala užívať po raňajkách, druhá pred tréningom alebo po obede. Balenie obsahuje 120 kapsúl, čo predstavuje 60 odporúčaných dávok.

 

Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps® - extrémne chudnutie pre každého!

 

Olimp Thermo Speed® Extreme Mega Caps®

 

L -tyrozín s extraktom z listov zeleného čaju, extraktom z plodov horkého pomaranča, kofeínom, extraktom zo semien guarany a extraktom z čierneho korenia. Výživový doplnok, kapsuly. Vysoký obsah kofeínu.  Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. (Kofeín: 200 mg/2 kapsuly).

 

Výživový doplnok vhodný najmä pre fyzicky aktívnych dospelých. Bol vyvinutý pre ženy aj mužov, ktorí sa usilujú o modelovanie svojej postavy prostredníctvom vyváženej stravy a cvičenia. Extrakt zo semien guarany sa tradične používa na pomoc pri kontrole hmotnosti.  Extrakt z plodov horkého pomaranča prispieva k regulácii hmotnosti.

 

Hmotnosť: 146,4 g 

 

Zloženie: L -tyrozín, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis (L.) Kuntze), extrakt z plodov horkého pomaranča (Citrus aurantium L., synefrín), bezvodý kofeín, extrakt zo semien guarany (Paullinia cupana Kunth), extrakt z čierneho korenia Bioperine® (Piper nigrum L.), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza); protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín); kapsula (želatína).

 

Aktívne zložky

1 kapsula

2 kapsuly

(denná dávka)

Extrakt zo zeleného čaju

z toho EGCG* (55%) 

250 mg

137,5 mg

500 mg

275 mg

Extrakt z plodov horkého pomaranča

z toho synefrín

167 mg

10 mg

334 mg

20 mg

Extrakt zo semien guarany

z toho kofeín (50%)

40 mg

20 mg

80 mg

40 mg

Bezvodý kofeín

80 mg

160 mg

Extrakt z čierneho korenia

z toho piperín (95%)

2,5 mg

2,4 mg

5 mg

4,8 mg

L - tyrozín

500 mg

1000 mg

*(-)-epigalokatechín-3-galát: Denne sa nesmie konzumovať 800 mg alebo viac (-)-epigalokatechín-3-galátu. Výrobok by ste nemali konzumovať, ak v ten istý deň konzumujete iné výrobky s obsahom zeleného čaju. Výrobok by sa nemal konzumovať nalačno. Výrobok by nemali konzumovať tehotné alebo dojčiace ženy a deti vo veku menej ako 18 rokov.

 

Balenie obsahuje 120 kapsúl, tj. 60 denných dávok.

 

Odporúčaná denná dávka:

Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne (1 kapsula po raňajkách a 1 kapsula po obede), zapite dostatočným množstvom vody.

 

Upozornenie

Pred užívaním výživového doplnku sa odporúča poradiť sa s lekárom alebo dietológom. Výživový doplnok nie je vhodný pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami, pre osoby trpiace hypertenziou a osoby citlivé na niektorú zo zložiek. Nekonzumujte spolu s inými výrobkami obsahujúcimi kofeín. Neprekračujte celkový denný príjem kofeínu 400 mg zo všetkých zdrojov a príjem 200 mg kofeínu v jednej dávke (jednorazovo). Neužívajte spolu s alkoholom. Neužívajte bezprostredne alebo minimálne 1 hodinu pred spaním. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nezabúdajte  na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Minimálna trvanlivosť do/ Číslo šarže: viď dotlač na obale. 

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

 

Distribútor:

CEBRA s.r.o.

17. novembra 100

080 01 Prešov

Slovensko

Parametre
Kód produktu: 300068
EAN: 5901330023996
Kategória: Spaľovače tukov
Kartónové balenie: 1
Forma produktu: Tablety
0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Dáme Vám zľavu 5%

Prihláste sa k odberu noviniek a získate zľavu 5% na prvý nákup.
Email
Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.