Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.
OLIMP OLIMP

Olimp Collaregen Lemon - 400 g

Zobraziť recenzie >>   Skladom
Pridať k obľubeným
Olimp Collaregen Lemon - 400 g
Nakúpte nad 50,00  € a máte DOPRAVU ZDARMA!
39,00  €
Informácie o produkte

Olimp Collaregen Lemon - 400 g

 

Výhody produktu:

Ø  Vysoký obsah kolagénu vo forme hydrolyzátu - 5 g na porciu (5,5 g)

Ø  Formula doplnená o minerály a vitamín C (PureWay-C®)

Ø  Prírodná podpora kĺbov, väzov a šliach (vitamín C - PureWay-C®, mangán, meď)

Ø  Podporuje správnu tvorbu a udržiavanie spojivových tkanív (mangán, meď)

 

Olimp Collaregen - čo to je?

 

Každý človek, ktorý cvičí, bez ohľadu na dĺžku tréningu, cieľ a druh športu, vystavuje svoje vlastné kĺby, väzy a šľachy skutočnej skúške. Hoci je šport pre zdravie človeka neoceniteľný, ťažko poprieť, že intenzívny tréning výrazne nezaťažuje pohybový aparát. Ako sa teda môžete starať o svoje kĺby, väzy, šľachy a kosti, aby ste mohli trénovať bez obmedzení? S podporou prichádza Olimp Collaregen - výživový doplnok Olimp Sport Nutrition, ktorého zloženie bolo vyvinuté v moderných laboratóriách farmaceutickej spoločnosti Olimp Laboratories.

 

Zloženie Olimp Collaregen

 

Hlavnou zložkou doplnku Olimp Collaregen je, samozrejme, kolagén, základná bielkovina, ktorá tvorí spojivové tkanivo. Jeho hlavnou vlastnosťou je vysoká odolnosť voči mechanickým zmenám, predovšetkým voči naťahovaniu. Značka Olimp Sport Nutrition použila vo svojom výrobku vysokokvalitný hydrolyzát kolagénu - zložku, ktorá sa vyznačuje nielen čistotou, ale aj rýchlou vstrebateľnosťou v organizme.

 

Vitamín C v Olimp Collaregen

 

Kyselina askorbová alebo obľúbený vitamín C je všeobecne považovaný za jednu z hlavných zložiek podporujúcich imunitný systém. Vedecké zdroje však dokazujú, že táto zlúčenina je dôležitá aj pre kĺby. Prečo? Ukazuje sa, že vitamín C je jedným zo základných faktorov správnej tvorby kolagénu. Navyše silný antioxidačný potenciál tejto zložky jej umožňuje účinne odstraňovať voľné radikály, ktoré urýchľujú proces starnutia organizmu, a tým posilňovať regeneračné procesy.

 

Olimp Collaregen využíva inovatívnu formu PureWay-C®

Stupeň vstrebateľnosti tohto typu vitamínu C je ešte zvýšený prítomnosťou rastlinných voskov. Tým sa predchádza nadmerným stratám vitamínu C počas trávenia, čo podporuje efektívnejšie využitie jeho vlastností v súvislosti s pohybovým aparátom.

 

Olimp Collaregen - účinky a pôsobenie

 

Zloženie doplnku Olimp Collaregen bolo doplnené o mangán a meď vo forme chelátov aminokyselín Albion™. Ide o ochrannú známku spoločnosti Olimp Sport Nutrition. Cheláty Albion™ zaručujú kompletnejšie a rýchlejšie využitie vlastností oboch minerálov. Mangán a meď zohrávajú významnú úlohu pri tvorbe nového tkaniva chrupavky. Ich prítomnosť v prípravku účinne dopĺňa regeneračný účinok vitamínu C.

 

Čo predovšetkým možno očakávať od zaradenia zložiek Olimp Collaregen do systematickej suplementácie?:

 

Ø  Doplnenie dennej stravy o optimálnu dávku kolagénu, vitamínu C (PureWay-C®) a minerálnych látok

Ø  Prirodzená podpora kĺbov, šliach a väzov (vitamín C - PureWay-C®, mangán, meď)

Ø  Dodatočná podpora pohybového aparátu proti zvyšujúcej sa záťaži

 

Ako používať Olimp Collaregen?

 

Výrobok od Olimp Sport Nutrition je dostupný v dvoch senzačných príchutiach (citrón a pomaranč). Výborná rozpustnosť prášku umožňuje rýchlu prípravu osviežujúceho nápoja, ktorý sa odporúča piť medzi jedlami. Výrobok sa odporúča tým, ktorí sa snažia obnoviť alebo udržať v dobrom stave spojivové tkanivo podieľajúce sa na tvorbe pohybového aparátu (šľachy, zrasty, kĺbové chrupavky). Odporúča sa najmä fyzicky aktívnym osobám a osobám s nadváhou. Olimp Collaregen môžu užívať aj starší ľudia, u ktorých dochádza k prirodzenému poklesu pevnosti tkaniva chrupavky. Výživový doplnok sa môže používať aj ako účinná podpora počas rekonvalescencie.

Balenie s hmotnosťou 400 g obsahuje viac ako 70 porcií doplnku navrhovaných výrobcom. Je dôležité pamätať na to, aby ste doplnok nebrali ako náhradu vyváženej stravy, ale len ako jej doplnok.

 

Venujte profesionálnu starostlivosť svojim kĺbom, kostiam a väzivám! Vyberte si Olimp Collaregen!

 

Olimp Collaregen Lemon - 400 g

 

Výživový doplnok s hydrolyzátom kolagénu, vitamínom C, mangánom a meďou, s citrónovou príchuťou. Obsahuje sladidlá. Výživový doplnok vo forme prášku.

 

Hmotnosť : 400 g (72 porcií)

 

Tento produkt obsahuje kolagén, hlavnú zložku spojivového tkaniva a inovatívny vysoko vstrebateľný mikroenkapsulovaný vitamín C (PureWay-C®). Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, k správnej funkcii chrupaviek, k správnej funkcii pokožky. COLLAREGEN tiež obsahuje mangán a meď (vo forme chelátov aminokyselín Albion™). Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivového tkaniva a meď prispieva k udržaniu zdravých spojivových tkanív. Vhodné najmä pri záťaži kĺbov, chrupaviek a šliach, napríklad počas fyzickej aktivity.

 

Zloženie: hydrolyzát kolagénu, regulátory kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), arómy, maltodextrín, vitamín C (kyselina L-askorbová - PureWay-C®), sladidlo (sukralóza), diglycinát mangánatý (chelát aminokyseliny mangánu Albion™), diglycinát meďnatý (chelát aminokyseliny medi Albion™), farbivo (karotény). Výrobok môže obsahovať mlieko, vajcia, sójové bôby, orechy, arašidy, obilniny obsahujúce glutén, ryby, kôrovce, mäkkýše.

 

Aktívne zložky 

1 porcia (5,5 g)

2 porcie (11 g)

Hydrolyzát kolagénu

5 g

10 g

Vitamín C / (PureWay-C®)

40 mg (50%*)

80 mg (100%*)

Mangán  (vo forme chelátov aminokyselín Albion™)

0,30 mg (15%*)

0,60 mg (30%*)

Meď  (vo forme chelátov aminokyselín Albion™)

0,15 mg (15%*)

0,30 mg (30%*)

*RVH – referenčná výživová hodnota

 

Odporúčaná denná dávka:  

Konzumujte 1-2 porcie denne medzi jedlami. Pridajte 1 porciu (5,5 g prášku = 2 odmerky) do 100 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.

 

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s precitlivenosťou na niektorú zo zložiek produktu. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Nezabúdajte  na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Minimálna trvanlivosť do/ Číslo šarže: viď dotlač na obale

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

 

Distribútor:

CEBRA s.r.o.

17. novembra 100

080 01 Prešov

Slovensko

Parametre
Kód produktu: 300015
EAN: 5901330059681
Kategória: Kolagén
Kartónové balenie: 1
Forma produktu: Prášok
0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Dáme Vám zľavu 5%

Prihláste sa k odberu noviniek a získate zľavu 5% na prvý nákup.
Email
Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.