Pri objednávke nad 50 € s DPH Vám tovar dovezieme zdarma.

CEBRA function food

 


CEBRA function food


je nová prémiová Slovenská značka potravín


 

Základnou ideou pre vznik našej značky bolo priniesť na trh funkčnú a komplexnú potravinu. Napriek mnohým možnostiam na trhu zdravej výživy, sú konkurenčné výrobky zväčša vysoko špecializované a určené prioritne profesionálnej klientele. Preto sme sa rozhodli vyvíjať širokospektrálne produkty za primeranú cenu.

 

Produkty sú vyvíjané s ohľadom na top kvalitu a na čo najvyššiu možnú mieru dosiahnutia zdravotných benefitov a vstrebateľnosti vitamínov a minerálnych látok.

 

CEBRA BCAA drink 330ml je sýtený nealkoholický nápoj a je bez cukru.

 

Taktiež je úplne bez energetických stimulantov, ako sú kofeín, či taurín.

 

Produkty vyvíjame s nutričnými špecialistami, s profesionálmi v oblasti fitness a zdravého životného štýlu. Výrobky pod našou značkou prispôsobujeme širokému spektru spotrebiteľov od detí až po seniorov. Od tých, ktorí majú aktívny životný štýl až po tých, ktorí preferujú  sedavejší spôsob života.

 

Hlavnou ideou je prinášať potraviny, ktoré sú kvalitné, chutné a zároveň dodávajú telu najdôležitejšie súčasti vyváženej stravy a prinášajú zdravotné benefity.

 

Cenová stratégia značky CEBRA function food je prispôsobená potrebám Slovenského spotrebiteľa, ktorý hľadá kvalitný výrobok za priaznivú cenu.

 

To sú dôvody prečo v súčasnosti prinášame na trh nový typ vitamínovej vody, ktorá obsahuje vysoký podiel esenciálnych aminokyselín (BCAA), ktoré sú dôležité pre fungovanie ľudského  organizmu. Zároveň sú v rôznych kombináciách s L-Carnitínom, pridaným magnéziom, kolagénom, vitamínmi B-komplexu a vitamínom C.

 

Použité vitamíny a minerálne látky majú najvyššiu kvalitu a aj mieru využiteľnosti v organizme.

 

Zároveň naše drinky neobsahujú žiadne konzervačné látky a stabilizátory. Výrobky sú bez cukru, bez gluténu, bez konzervačných látok, bez energetických stimulantov, ako sú kofeín a taurín, prípadne GMO, vhodné aj pre spotrebiteľov dodržujúcich vegánsku stravu.